Падзякі ў дзень нараджэння банка

Нумар: №129

27 верасня 2021 года Белгазпрамбанк адзначыў свой 31-ы дзень нараджэння. Гісторыя банка напоўнена працай і стварання, пераадоленнем перашкодаў і пошукам рашэнняў, дасягненнямі і перамогамі. Праўленне падзякавала калектыў прафесіяналаў, для якіх Белгазпрамбанк стаў справай жыцця і другім домам. Многіх супрацоўнікаў у гэты дзень заахвоцілі ўзнагародамі за бездакорную працу, узорнае выкананне службовых абавязкаў, значны ўплыў на станаўленне і развіццё банка і яго дасягненні.

Вядучаму спецыялісту аддзела бяспекі аб'ектаў кіравання бяспекі і тэхнічнай абароны аб'ектаў дэпартамента бяспекі Рамуальду Гарэліку ўручыла падзяку выконваючы абавязкі старшыні праўлення Ірына Патапава:

BGPB_Nagrady_1000x667.jpg

– Я прыйшоў на працу ў службу бяспекі ААТ «Белгазпрамбанк» у красавіку 2008 года, – распавёў Рамуальд Гарэлік. – Праца мне вельмі падабаецца. Калектыў у нас падабраўся добры, усе – добрапрыстойныя і спагадныя супрацоўнікі, гатовыя прыйсці на дапамогу па першым клічы. Я ўдзячны кіраўніцтву Белгазпрамбанка і дэпартамента бяспекі за тое, што мой сціплы праца быў адзначаны. Слоік нашаму я пажадаў бы росквіту і ўзняцця на новы ўзровень развіцця, а калегам – здароўя і дабрабыту!

***

Ганаровым знакам ААТ «Белгазпрамбанк» ўзнагароджаны :

1. БЕЛКОВЕЦ Алена Сяргееўна, начальнік упраўлення рознічнага крэдытавання дэпартамента рознічнага бізнесу ;

2. Гаранава Алена Альбертаўна, начальнік упраўлення працэсінгу і ўліку аперацый з фінансавымі інстытутамі ;

3. Гордзіцкі Іна Маркаўна, начальнік упраўлення ўкаранення і развіцця інфармацыйных сістэм дэпартамента інфармацыйных тэхналогій ;

4. Камінскі Аксана Уладзіміраўна, начальнік упраўлення фінансавага маніторынгу ;

5. Маліноўскі Наталля Анатольеўна, начальнік апарата праўлення ;

6. Патапаў Андрэй Васільевіч, начальнік аддзела аперацый на рынку каштоўных папер казначэйства ;

7. САПЕРОВ Віталь Алегавіч, начальнік аддзела аперацый на валютным рынку казначэйства ;

8. Капялюшніка Аляксандр Дзмітрыевіч, дырэктар Віцебскай абласной дырэкцыі.

IMG_9414_.jpg

Дырэктар Віцебскай абласной дырэкцыі Аляксандр Шляхто і намеснік старшыні праўлення Белгазпрамбанка Канстанцін Кирьянов

– Я ўсцешаны, ўдзячны і ганаруся атрымаць гэтую ўзнагароду, – сказаў Аляксандр Шляхто. – Гэта вялікі гонар для мяне. Мне пашанцавала, значыць, я стаў лепшым сярод роўных!

Але ніхто нічога не робіць у адзіночку. Мы заўсёды залежым ад дапамогі і падтрымкі іншых людзей, калі мы раптам становімся пераможцамі, у чымсьці больш паспяховымі і лепшымі.

Таму я асабліва ўдзячны свайму роднаму калектыву абласной дырэкцыі, гэтым дзіўным і выдатным людзям і высакакласным спецыялістам, дапамога і падтрымка якіх прывяла мяне сёння да такога выніку ацэнкі маёй працоўнай дзейнасці.

Таксама я дзякую членаў праўлення, увесь кіруючы склад нашага банка за тое, што адзначылі мае дасягненні і высока ацанілі мая праца, далі магчымасць праявіць сябе і стварылі ўмовы для таго, каб я змог заслужыць гэтую ўзнагароду.

***

Ганаровай граматай ААТ «Белгазпрамбанк» ўзнагароджаны :

1. АВСЮКЕВИЧ Юрый Анатольевіч, галоўны спецыяліст па дылерскай дзейнасці аддзела аперацый на рынку каштоўных папер казначэйства ;

2. Вішнеўскай Ларыса Уладзіміраўна, галоўны эканаміст групы продажаў аддзела па працы з бізнес-кліентамі Брэсцкай абласной дырэкцыі ;

3. Гуліцкі Аляксандр Мікалаевіч, намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела бяспекі аб'ектаў кіравання бяспекі і тэхнічнай абароны аб'ектаў дэпартамента бяспекі ;

4. Дудар Аляксандр Юр'евіч, начальнік аддзела кліенцкіх сістэм кіравання суправаджэння праграмнага забеспячэння дэпартамента інфармацыйных тэхналогій ;

5. Жлобіча Міхаіл Іванавіч, кіраўнік групы інфармацыйных тэхналогій Віцебскай абласной дырэкцыі аддзела інфармацыйных тэхналогій дырэкцый кіравання тэхнічнага забеспячэння дэпартамента інфармацыйных тэхналогій ;

6. Жураўская Алена Анатольеўна, начальнік упраўлення працэсінгу і ўліку рознічнага бізнесу ;

7. ЗАЙЦЕВА Таццяна Мікалаеўна, начальнік аддзела swift цэнтра разлікаў ;

8. Камандава Галіна Яўгенаўна, галоўны эканаміст групы маніторынгу аддзела крэдытавання Магілёўскай абласной дырэкцыі ;

9. КСЕНДЗОВА Людміла Анатольеўна, начальнік аддзела рознічнага бізнесу Магілёўскай абласной дырэкцыі ;

10. Кускава Наталля Уладзіміраўна, начальнік аддзела па працы з бізнес-кліентамі Магілёўскай абласной дырэкцыі ;

11. ЛАГУН Ганна Валер'еўна, начальнік аперацыйнага кіравання дэпартамента карпаратыўнага бізнесу ;

12. НІЗОВЕЦ Галіна Уладзіміраўна, начальнік аддзела зводнай справаздачнасці цэнтра справаздачнасці ;

13. Паўтараны Яўген Васільевіч, начальнік аддзела крэдытавання Гомельскай абласной дырэкцыі ;

14. Савона Віктар Зігмундавіч, галоўны эканаміст аддзела па кіраванні актывамі і пасівамі ;

15. Сізікі Яўген Аляксеевіч, намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела маніторынгу фінансавых аперацый кіравання фінансавага маніторынгу ;

16. Стэфановіч Валянціна Сямёнаўна, намеснік начальніка фінансава-эканамічнага ўпраўлення ;

17. ТОКАРЬ Юрый Аляксеевіч, начальнік аддзела інвестыцыйных банкаўскіх прадуктаў дэпартамента карпаратыўнага бізнесу ;

18. ХОЖОВЕЦ Людміла Дзмітрыеўна, намеснік начальніка ўпраўлення - начальнік аддзела незалежнай экспертызы крэдытных праектаў кіравання рызыка-менеджменту ;

19. ШЕВКУНОВА Таццяна Аляксандраўна, начальнік аддзела рынкавых рызык кіравання риск–менеджмента.

Гомель_1000x667.jpg

Ўзнагароджанне ў Гомельскай абласной дырэкцыі Белгазпрамбанка

Падзячны ліст праўлення ААТ «Белгазпрамбанк» атрымалі :

1. АНДРОСИК Уладзімір Аляксандравіч, начальнік аддзела прававога забеспячэння рознічнага бізнесу юрыдычнага ўпраўлення ;

2. ВАМУШ Цімур Уладзіміравіч, галоўны спецыяліст аддзела маркетынгу кіравання продажаў рознічных прадуктаў дэпартамента рознічнага бізнесу ;

3. ВАСІЛЬЕЎ Аляксандр Аляксандравіч, намеснік начальніка аддзела інвестыцыйных банкаўскіх прадуктаў дэпартамента карпаратыўнага бізнесу ;

4. ВАСІЛЬЕВА Лідзія Аляксандраўна, начальнік ЦБУ №202 Віцебскай абласной дырэкцыі ;

5. Гурэева Галіна Уладзіміраўна, галоўны эканаміст аддзела па працы з бізнес-кліентамі Гомельскай абласной дырэкцыі ;

6. КОЛОДИЧ Барыс Пятровіч, кіраўнік групы адміністравання баз дадзеных аддзела сістэмна-тэхнічнага адміністравання кіравання тэхнічнага забеспячэння дэпартамента інфармацыйных тэхналогій ;

7. Краціна Віта Мікалаеўна, начальнік ЦБУ №401 Гродзенскай абласной дырэкцыі ;

8. КУНСКИЙ Дзмітрый Андрэевіч, начальнік ЦБУ №407 Гродзенскай абласной дырэкцыі ;

9. ЛУГОВСКАЯ Вольга Аляксандраўна, вядучы эканаміст ЦБУ №501 кіравання абслугоўвання рознічных кліентаў дэпартамента рознічнага бізнесу ;

10. МАКАРЕВИЧ Святлана Іванаўна, вядучы эканаміст аддзела па працы з бізнес-кліентамі Брэсцкай абласной дырэкцыі ;

11. Март'яна Марына Уладзіміраўна, начальнік аддзела працэсінгу і ўліку рознічных аперацый кіравання працэсінгу і ўліку рознічнага бізнесу ;

12. МИЦКЕВИЧ Ала Васільеўна, галоўны юрысконсульт групы прававога забеспячэння дзейнасці абласных дырэкцый юрыдычнага ўпраўлення ;

13. Пармон Ігар Георгіевіч, начальнік аўтатранспартнага аддзела ўпраўлення справамі ;

14. САМУСЕВИЧ Наталля Анатольеўна, начальнік упраўлення бухгалтарскага і падатковага ўліку ;

15. ХОТЕНКО Андрэй Анатольевіч, начальнік упраўлення фінансавых інстытутаў.

BGPB_Nagrady_1000x667_.jpg

Ўзнагароджанне ў Магілёўскай абласной дырэкцыі Белгазпрамбанка

Падзяка старшыні праўлення ААТ «Белгазпрамбанк» атрымалі :

1. Аўгустынавач Наталля Чэславаўна, галоўны эканаміст аддзела крэдытавання Гродзенскай абласной дырэкцыі ;

2. Алішавіча Віталь Аляксандравіч, начальнік упраўлення продажаў дэпартамента карпаратыўнага бізнесу ;

3. Андрыянавай Вікторыя Леонтьевна, вядучы эканаміст аддзела рознічнага бізнесу Гродзенскай абласной дырэкцыі ;

4. АЧИНОВИЧ Алеся Валер'еўна, галоўны эканаміст кіравання працэсінгу і ўліку аперацый з фінансавымі інстытутамі ;

5. БАТУРИНА Ганна Валер'еўна, сакратар прыёмнай дырэктара Гомельскай абласной дырэкцыі ;

6. Бабрыка Алена Віктараўна, галоўны юрысконсульт групы прававога забеспячэння дзейнасці абласных дырэкцый юрыдычнага ўпраўлення ;

7. БЫКАВА Вікторыя Ігараўна, кіраўнік групы па эксплуатацыі будынкаў і збудаванняў па Магілёўскай вобласці аддзела адміністравання нерухомасці кіравання справамі ;

8. Валюжынец Ларыса Іванаўна, галоўны эканаміст аддзела маніторынгу крэдытных аперацый кіравання маніторынгу крэдытных аперацый карпаратыўных кліентаў дэпартамента крэдытавання і інвестыцый ;

9. Вікенцій Эдуардавіч, начальнік аддзела сістэмна-тэхнічнага адміністравання кіравання тэхнічнага забеспячэння дэпартамента інфармацыйных тэхналогій ;

10. Валкоў Дзмітрый Васільевіч, кіраўнік групы аналізу і адміністравання крэдытнага партфеля дэпартамента крэдытавання і інвестыцый ;

11. Гаянкоў Аляксандр Міхайлавіч, кіраўнік групы продажаў аддзела па працы з бізнес-кліентамі Гомельскай абласной дырэкцыі ;

12. Ганчар Аляксандр Віктаравіч, спецыяліст 1 катэгорыі аддзела бяспекі аб'ектаў кіравання бяспекі і тэхнічнай абароны аб'ектаў дэпартамента бяспекі ;

13. Гарэлік Рамуальд Вацлававіч, вядучы спецыяліст аддзела бяспекі аб'ектаў кіравання бяспекі і тэхнічнай абароны аб'ектаў дэпартамента бяспекі ;

14. Грэк Вольга Міхайлаўна, вядучы эканаміст аддзела маніторынгу крэдытных аперацый малога бізнесу кіравання маніторынгу рознічных крэдытных аперацый дэпартамента рознічнага бізнесу ;

15. ГРИНЮК Аксана Уладзіміраўна, галоўны эканаміст аддзела працэсінгу і ўліку разліковых аперацый кіравання працэсінгу і ўліку карпаратыўнага бізнесу ;

16. Данілава Юлія Вітальеўна, намеснік начальніка аддзела - кіраўнік групы мікракрэдытавання аддзела крэдытавання Гродзенскай абласной дырэкцыі ;

17. ДАЩИНСКАЯ Юлія Вадзіеўна, галоўны эканаміст дэпазітарыя кіравання працэсінгу і ўліку аперацый з фінансавымі інстытутамі ;

18. ДОМАРКОВ Аляксандр Уладзіміравіч, намеснік начальніка аддзела - кіраўнік групы інжынірынгу аддзела адміністравання нерухомасці кіравання справамі ;

19. ДРЕНЁВ Андрэй Барысавіч, намеснік начальніка аддзела аддаленых касавых падраздзяленняў кіравання касавага абслугоўвання інкасацыі і перавозкі каштоўнасцяў ;

20. ЕЛИСЕЕНКО Іна Мікалаеўна, галоўны эканаміст аддзела суправаджэння крэдытных праектаў кіравання карпаратыўнага крэдытавання дэпартамента крэдытавання і інвестыцый ;

21. ЖЛОБО Таццяна Віктараўна, прыбіральнік службовых памяшканняў групы гаспадарчага забеспячэння кіравання справамі ;

22. Загоруйко Мікалай Алегавіч, вядучы спецыяліст аўтатранспартнага аддзела ўпраўлення справамі ;

23. ЗАРЕЦКИЙ Юрый Паўлавіч, галоўны спецыяліст упраўлення эканамічнай бяспекі дэпартамента бяспекі ;

24. Зенька Аляксандра Яўгенаўна, галоўны юрысконсульт аддзела спагнання запазычанасці юрыдычных асоб ўпраўлення па працы з праблемнымі актывамі ;

25. КАЛЕНИК Вольга Міхайлаўна, галоўны эканаміст ЦБУ №705 кіравання абслугоўвання рознічных кліентаў дэпартамента рознічнага бізнесу ;

26. КЕЗ Інга Аляксандраўна, спецыяліст па аказанні рознічных банкаўскіх паслуг аддзела касавага абслугоўвання Гомельскай абласной дырэкцыі ;

27. Кісялёў Яўген Іванавіч, галоўны эканаміст аддзела крэдытавання Гомельскай абласной дырэкцыі ;

28. КИСЕЛЕВА Галіна Уладзіміраўна, галоўны эканаміст групы продажаў аддзела па працы з бізнес-кліентамі Гомельскай абласной дырэкцыі ;

29. Каваленка Тамара Дзмітрыеўна, галоўны эканаміст аддзела заработнай платы кіравання бухгалтарскага і падатковага ўліку ;

30. Каваль Сяргей Рыгоравіч, начальнік упраўлення па працы з праблемнымі актывамі ;

31. Кавалько Алена Леонтьевна, галоўны эканаміст аддзела па працы з бізнес-кліентамі Брэсцкай абласной дырэкцыі ;

32. Кокашинская Таццяна Мікалаеўна, кіраўнік групы па апрацоўцы дадзеных фізічных асоб аналітычнага аддзела кансалідаваных дадзеных кіравання фінансавага маніторынгу ;

33. КРАСИНСКАЯ Валянціна Валянцінаўна, галоўны эканаміст аддзела маніторынгу крэдытных аперацый кіравання маніторынгу крэдытных аперацый карпаратыўных кліентаў дэпартамента крэдытавання і інвестыцый ;

34. Крывацкая Вольга Сяргееўна, вядучы эканаміст ЦБУ №304 Гомельскай абласной дырэкцыі ;

35. Кукет Наталля Віктараўна, вядучы эканаміст аддзела рознічнага бізнесу Брэсцкай абласной дырэкцыі ;

36. Ліпская Ларыса Аляксееўна, галоўны спецыяліст аддзела матэрыяльна-тэхнічнага забеспячэння кіравання справамі ;

37. ЛИСОВЕЦ Аляксандра Георгіеўна, вядучы эканаміст аддзела абслугоўвання бізнес-кліентаў аперацыйнага кіравання дэпартамента карпаратыўнага бізнесу ;

38. МАЛАХОВ Ігар Сцяпанавіч, галоўны спецыяліст групы сістэмнага адміністравання аддзела сістэмна-тэхнічнага адміністравання кіравання тэхнічнага забеспячэння дэпартамента інфармацыйных тэхналогій ;

39. Мізэр Аксана Канстанцінаўна, начальнік ЦБУ №101 Брэсцкай абласной дырэкцыі ;

40. МИНЬКО Кацярына Іванаўна, галоўны эканаміст аддзела карэспандэнцкіх рахункаў цэнтра разлікаў ;

41. Новікава Наталля Вячаславаўна, начальнік ЦБУ №201 Віцебскай абласной дырэкцыі ;

42. Арэхаў Ігар Уладзіміравіч, галоўны юрысконсульт аддзела прававога забеспячэння рознічнага бізнесу юрыдычнага ўпраўлення ;

43. Печанькова Дар'я Сяргееўна, начальнік аддзела касавага абслугоўвання Магілёўскай абласной дырэкцыі ;

44. Панамарэнка Марына Мікалаеўна, старэйшы касір-кантралёр аддзела касавага абслугоўвання Віцебскай абласной дырэкцыі ;

45. Папоўкін Святлана Сямёнаўна, вядучы эканаміст аддзела абслугоўвання бізнес-кліентаў аперацыйнага кіравання дэпартамента карпаратыўнага бізнесу ;

46. ПРОНЬКО Таццяна Канстанцінаўна, кіраўнік групы маніторынгу праектнага фінансавання аддзела маніторынгу крэдытных аперацый кіравання маніторынгу крэдытных аперацый карпаратыўных кліентаў дэпартамента крэдытавання і інвестыцый ;

47. РАМАНОВСКАЯ Ірына Віктараўна, намеснік начальніка аддзела рознічных аперацый кіравання абслугоўвання рознічных кліентаў дэпартамента рознічнага бізнесу ;

48. Свідэрскі Андрэй Пятровіч, намеснік начальніка аддзела суправаджэння общебанковских інфармацыйных сістэм кіравання суправаджэння праграмнага забеспячэння дэпартамента інфармацыйных тэхналогій ;

49. Сёмча Андрэй Іванавіч, кіраўнік групы маніторынгу аддзела крэдытавання Магілёўскай абласной дырэкцыі ;

50. Скіба Таццяна Юр'еўна, галоўны эканаміст аддзела па працы з бізнес-кліентамі Гродзенскай абласной дырэкцыі ;

51. СКУГОРЬ Алена Леанідаўна, спецыяліст па аказанні рознічных банкаўскіх паслуг аддзела касавага абслугоўвання Магілёўскай абласной дырэкцыі ;

52. Солонар Алеся Валянцінаўна, галоўны эканаміст аддзела рознічнага бізнесу Гомельскай абласной дырэкцыі ;

53. ЦЯРЭШЧАНКА Алена Уладзіміраўна, галоўны эканаміст ЦБУ №302 Гомельскай абласной дырэкцыі ;

54. ТИУНЧИК Станіслаў Тадэвушавіч, спецыяліст 1 катэгорыі аўтатранспартнага аддзела ўпраўлення справамі ;

55. Цыганова Валянціна Уладзіміраўна, галоўны спецыяліст аддзела падбору навучання і развіцця кіравання па працы з персаналам ;

56. Чорная Святлан Фёдараўна, галоўны эканаміст аддзела крэдытавання малога бізнесу кіравання рознічнага крэдытавання дэпартамента рознічнага бізнесу ;

57. ЯЦКЕВИЧ Сяргей Антонавіч, галоўны спецыяліст групы па апрацоўцы дадзеных фізічных асоб аналітычнага аддзела кансалідаваных дадзеных кіравання фінансавага маніторынгу ;

58. ЯЦКЕВИЧ Таццяна Уладзіміраўна, галоўны эканаміст ЦБУ №705 кіравання абслугоўвання рознічных кліентаў дэпартамента рознічнага бізнесу.

Далучаемся да віншаванняў нашых калегаў!